WHAT IS MYLAMP?

This is a lamp with its own custom motif. You can have the text written on the lamp according to your wishes or send us a photo, which we will redraw for you. We manufacture all lamps in the Czech Republic. Thanks to the fact that we manufacture your lamps here, you can count on quality and fast delivery.

 • IT IS AN ORIGINAL GIFT

  An exceptional gift for everyone and every occasion. All orders are gift wrapped.

 • CREATE YOUR OWN THEME

  The choice of photo is entirely up to you.

  We will take care of the rest.

 • EVERYTHING IS MADE WITH LOVE

  We care about each of your orders so that you are as satisfied as possible.

PROČ ZROVNA MYLAMP?

Používáme pouze kvalitní materiály


Na rozdíl od jiných prodejců používáme kvalitní dřevěné podstavce, které mohou být napájeny na AAA baterie i na USB kabel, který je součástí balení.


Akryl používáme od renomovaného německého výrobce. Díky tomu je zaručena vysoká svítivost, čistota a akryl je odolnější na poškrábání než od jiných neznačkových prodejců akrylu.

Každý náš výrobek je dárkově zabalen do krabice s výplní přesně na míru. Tímto způsobem je tak zvýšena ochrana při přepravě a lampu zároveň můžete darovat přímo v dárkovém balení.

Lampy gravírujeme v Česku. Díky tomu jsme schopni objednávky vyhotovit ve velmi krátké době a odeslat do pár dnů od objednání. Standardně výroba s dodáním nezabere více jak 5-7 pracovních dnů.